Rozhovor z ruského Brava (part two)

31. května 2008 v 20:11 |  ARTICLES
Pro nevadatan-fansite přeložila Hope. Kopírujte POUZE se zdrojem nevadatan-fansite!
V hotelu jsme našli malý krámek, kde prodávali pohlednice a rozhodli jsme se, že si uděláme procházku na Rudé náměstí. Na cestě jsme narazili na poštovní schránky!
Nevada Tan, manažer kapely, dva fotografové, BigMama a Liza z Brava… T:mo se ani teď neobejde bez svojí kamery a všechny natáčí. Proč je tady každý auto tak špinavý, napadá rappera z Německa okamžitě. Abychom se dostali na Rudé náměstí, museli jsme zdržet pár aut.
Nosy kluků byly po pár minutách úplně červené, proto nastoupili do auta a dohodli se s námi, že se zase potkáme v hotelu Ritz Carlton (tam během svého turné spali i kluci z Tokio Hotel). Linke: "Pro mě je takovej hotel luxus. Ke spokojenosti mi stačí jenom postel, sprcha a stolní lampa." Franky se zrovna v tu chvíli začne smát týpkům oblečeným v černé barvě, kteří sedí ve velkých černých džípech. Tihle chlápci vůbec nevypadají nebezpečně. Je to mafie? :o) Mohla by být. Všichni se tomu smějí… a my se vydáváme na cestu ke Kremlu.
Na Rudém náměstí jsme se šli podívat na chrám Vasilije Blaschenogoa… Juri si připravil svůj foťák a řekl: "To mi připomíná Disney Land." Ve stejnou chvíli dostane Linke sněhovou koulí přímo pod bundu… basák se ale nenechá rozhodit a rusky vykřikne: "Bljattt!" Celý náš tým se musí smát. Linke zezačátku nedal znát, že umí tolik ruských výrazů. Za pár minut už ale bylo jasné, jak je to možné: Linke má nahrávky báječné ruské kapely Sektor Gasa.
Když jsme šli kolem Mausolea, divil se Franky, jak dlouho už tam leží Leninovy ostatky. T:mo si začal zpívat známou německou písničku z 80. let o Moskvě: "Moskau, Moskau…". Barva nosů kluků už získala tak tmavě rudou barvu, jakou mají zdi Kremlu :o).
A kapela musela pomalu na zvukovou zkoušku. V autobuse si kluci dělali legraci z BigMami. Když začali mluvit německy, chtěla bezpodmínečně vědět, o co jde a pořád opakovala: "schto, schto, schto, schto…" (co, co, co, co…). A pak se ozvali i David a Frank: "schto, schto, schto…" (zkoušeli kluci opakovat).
Když jsme dorazili do Luzhniki, svorně jsme se zahřáli vařícím čajem… ostatně nikdo z kluků, kromě Jana, nekouřil. Aha: kluci vedou zdraví život.
Před koncertem si T:mo u Brava vymodlil, abychom mu napsali pár ruských frází, které by mohli na pódiu použít. Všechno, co chtěl, jsme mu napsali velkými písmeny na papírovou desku, bez které se během koncertu ani na chvíli neobešel! Byl to nejskvělejší den roku, tuny pozitiv, parádní koncert a přátelství << Moskvo! Milujeme vás. Jsme nadšení ruským publikem a rozhodně zase přijedeme!
"Dosvedania" - řekli nám kluci na cestě do hotelu. A my už teď netrpělivě čekáme na příští návštěvu Nevada Tan.
Pro nevadatan-fansite přeložila Hope. Kopírujte POUZE se zdrojem nevadatan-fansite!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama